HİÇ BİR SUÇ CEZASIZ KALMAZ

Ben doğduğum günden beri Atalarım dahil olmak üzere bildiğim yedi göbek Türk oğlu Türküm. AKP genel başkanı gibi sonradan olma falan değilim ha. E Devlete girer seceremize bakarsın. Daha düne kadar Ortadoğu Projesinin eş başkanı olduğunu söyleyen, PKK terör örgütü ile masaya oturup pazarlıklar yürüten, PYD nin başkanı Mursiyi  ankarada kırmızı halılar sererek ağırlayan, Barzaniyi devlet başkanı gibi karşılayıp, ağırlayıp Ankaranın göbeğine bayrağını dikmesine izin veren,  Feto yandaşları ile el ele vererek TSK lerindeki vatansever paşaları tasviye eden, daha’da öteye giderek Bu davanın Savcısı olduğunu söylüyerek TSK lerinin kozmik odasındaki gizli bilgilerin CIA, FBI gibi gizli örgütlerinin eline geçmesine yol veren, Rıza Zerap aracılığı ile Bakanlarının hırsızlık, yolsuzluk yaptığını bildiğin halde onları koruyup kollayan. Amerikanın uşaklığına soyunarak, Orta doğu kuzey Afrika projesinin eş başkanlığına soyunan, Irak, Libya ve daha sonra Suriyenin parçalanmasına öncülük eden, Şam’da Emevi camiinde namaz kılma hayali ile dostun Esatı kalleşce arkadan vuran benmiyim?  Ey AKP sinin nin genel başkanı Sen herkesi kandırılabilirsin ama biz kanmıyacağız. Neden mi? Sizin kim olduğunuzu ne olduğunuzu önceleri bilemedik; kodlarınızı çözemedik. Bir zamanlar sizi baş tacı eden ben artık size inanamıyorum. Son üç yıldır  Türk Devletleri Teşkilatı falan derken biraz acaba mı diyerek yaklaşıyorum.  Yine mi Takkiye.

Çok yalan söylüyorsunuz çok. Bukelemun gibi renkten renge, Kılıktan kılığa girip çıkıyorsunuz.  Amerika, İsrael projesini tamamlamak  elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz. Ve yahut kandırılmaya müsait bir yapınız var gelen kandırıyor, giden kandırıyor.

Yanınızda ki danışman mı ne diyorsanız sizi kandırıyorlar farkında değilsiniz. Halktan koptunuz eskiden bir kaç kişi ile dolaşırken, Şimdi? Bir ordu ile geziyorsunuz. Türk halkının gözünden düştünüz. Meshepsel ayırımlara tevessül ettiniz. Sakın bizi yok saymayınız. Bizim Türk milliyetçiliğimiz İslamdan önce gelir. Biz heTaptuk Emrer şeyden önce Türküz. Kendimize öz, gelenek ve göreneklerimiz var. Hangi dine mensup olursa olsun Bizim için bir Türk hangi dinden hangi mezhepten olursa olsun, asırlarca Türkü arkadan vuran Arap Müslümandan daha kıymetlidir. Hoş bizim İslama inanışımız Hak kitabın Yüce Peygamberimiz Muhammet Mustafa ve Ehli Beyit yolunun  dışında hiç bir şeyi kabul etmez. TÜRK İSLAM düşüncesinin ise, tadına doyum olmaz. Ne demiş Tapduk Emre;

 

Sayın AKP genel başkanı Tek Devlet, Tek Bayrak, Tek Millet derken hangi devlet, hangi bayrak hangi millet? adlarını da da söyleyiverin de bilelim. Koca Devlet bahçeliyi bile kandırdınız ya pes vallahi. Dün Rabia, bugün İhvan diyorsunuz da dört parmak gösterip ne demeye getiriyorsun. Valla biz sizin Halifesi İngiliz Kraliçesi olan tarikatından değiliz, olmayacağızda. Biz Türküz Tarikat, Meshep falan bilmeyiz. Hak kitap, v Muhammed Mustafa, Ehli Beyit yolu  der uğruna can veririz. Gerisi safsata; Yani şahsa ait politika

Ey Türk Milleti Titre ve kendine gel. Geldiğin yeri, Türkün türkten başka dostu yoktur sözünü ve gideceğin yeri asla unutma. Büyük Hun İmparatorluğu Gök Türk lerden  Selçukluya, 16 Devlet kurmuş  Devleti Aliye Osman dahil olmak üzere adı ve sanı ile Anadolu’da kan ve irfanla kurduğumuz’17. ‘ Türk yurdu ” Türkiye Cumhuriyetini kuran en büyük Başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk’ü Minnet ve rahmetle anmaktan geri durma sakın. Kimsenin hakaret etmesine izin verme. Edenleri de asla affetme. İslam Arapların zamanında Arap Yarım adası’nın dışına çıkamamıştır. Unutma ki Tanrı İslam’ı Türk Milletine emanet etti. Adı ile özdeşen İslam; barış ve sevgi demektir” Tüm Asya Anaolu, Avrupaya adalet duygusunu yitirmeden yaymak Türk Milletine nasip oldu.

İşte bu inanç ile Tüm halklara ve Dinlere adil ve kardeşçe yaklaş. Gündelik yalanlara kanma Hak’kın yolundan cayma. Kim ne derse desin Müşrik Arabın yaptığı gibi, ‘’İslam’’ adını kendilerine kalkan edenlerin, seni kandırmalarına izin verme. Ne demişler Ayıdan post Araptan dost olmaz. Türk’ün Türkten başka dostu yoktur. Ana yurdumuzdan koparak Anadoluya barış dini İslam’ı taşıyan Anadolu erenleri Ahmet Yesevi, Hacı bektaşi Veli, Taptuk ve Yunus Emreler Sarı Saltuklar, Mevlana Celaleddin gibi Türk İslam düşünürlerinin yolundan çıkma. Koru kendini; Seni İmandan yoksun bırakıp, İslamın 5 şartı ile Kuran da bile yeri olmayan Kurban, 30 gün Ramazan orucu,  Kazancın zekatı değil, Mülkün zekatı, İslamda olmaya camilere  hapis edenlerden maaşlı haram yiyen imam ve hocalardan koru.  Bu arada Tevrattan aldığınız ayete göre tessettür hafif meşrep kadınların teserrüte girmesini emir eder. Kuranda yoktur böyle bir ayet.  Kuranda  Kurban da yoktur. Hatta Sünnet de Tevrat ayetinde her erkek çocuk 7 günlükken sünnet edilmelidir der. Peygamber efendimizin sünnetli olmasının sebebi yahudi mahallesinde doğduğundandır.    

Tevazu gösteririm, demek ”kibrinden Rabbime sığınırım.” Biz kullar içinden en aşağıda olan bir kuluz. Kim karşına geçip ben şeyhim, diye durursa; bil ki o, Hakk’ın sözüyle senin arana girmiş bir baykuştur. O uğursuz sesiyle, Hakk’ın sesinin işitilmesine engel olmaya çalışır. Nerede ve ne zaman görürsen uzaklaş o uğursuzdan. Sürüsüne bereket Şeyh efendiler, Müftü efendiler anlatırlar ha anlatırlar. Var olalar… Anlatırlar ama sanılmaya ki din budur. Öyle bir hale getirdiler ki bu dini abdestin nice alınacağına Orucu, Namazı neyin bozacağından başka bir şey değilmiş gibi. Oruç dediğin, Namaz dediğin, Abdest dediğin İman var ise vardır. Hele siz bize İmanı bozan şeylerden bahisetin’de Abdestimiz tuta. Anlat hele Müftü efendi Orucu nelerin bozdugunu biliriz; ezber çok da zor değil.                 

Sen asıl İmanı bozan haller ne ola onu anlat hele…! Kul hakkı yemek, Emeği hiçe saymak, İşi ehline vermemek, Adam kayırmak, işine ve tartısına hile karıştırmak, hırsa kapılmak, zayıf bulunca zulm etmek, Büyük görünce dalkavukluk etmek, topluluk içine fitne sokmak, bölüştürmek değil bölücülük yapmak, dostunu dahi kıskanmak, yalan söylemek, ‘ ‘buğz ”  beslemek,  (Nefret, Sevmemek, kin gütmek, hoşlanmamak)anlamı taşır,  

İşte dostlar bak bizi yönetenlere anlarsın hemen imandan yoksun olup olmadıklarını. Namaz kılmışsın oruç tutmuşsun abdest almışsın ne fayda… Yoksa iman. Ne demiş Yunus Emre bir gönül kırdın ise  yaptığın tüm ibadetler boşadır. Bizi yöneten AKP ye oy veren tüm insanlar kul hakkı yerler de farkına varmazlar. Camiye giderler, beş vakit, Cumada secde ederler zannederler ki sevap  işlediler.

Kul hakkı yediklerini düşünmeden yatıp yatıp kalkarlar. Her vatandaştan topladıkları vergilerden en büyük payı alan Diyanet işleri başkanığı ye dışındzidin sunniliği dışında  hiç bir inanca koklatmaz beş para.

ALMANYA BİZİ KISKANIYOR DİYENLERE

Ben Almanyada yaşayan bir Türküm. Bu ülkede kul hakkı yenmez. Emek hiçe sayılmaz, herkes çalıştığının karşılığını fazlasıyla alır. Hangi iş olursa olsun hangi dinden, milletden olursa olsun, iş ehline verilir. Öyle tanıdık mış, bakan, başbakan, milletvekili yakınları falan olmak işe yaramaz. Kısacası kim olursan ol  Babası oğlunu bile kayıramaz. İş yerinde tartısına, yaptığı işe hile karıştıramaz cezası çok ağır olduğundan karıştırmaz. Zulüm, hırsa kapılmak, Dalkavukluk yapmak bu ülkede geçerli akçe değildir. Bu ülkede milli gelir hakça paylaşıldığı gibi bölücülük yapmak da suçtur. Yasalar önünde bu ülkede yaşayan herkes eşittir. Yalan söylemek başka birine zarar veriyorsa suçtur. Her hangi birini sevmemek, nefret etmek, kin gütmek her hangi birine zarar vermediğin müddetçe Allah katında günahtır amma bu ülkede suç teşkil etmez. Ola ki bu sebeplerden dolayı birisi zarar gördü Alman mahkemeleri bu dünyada cezasını keser, manevi cezayı da öldüğünde hak’ka verirsin.

Bir zamanlar Devletin başına devlet geçecek diye bağırırdık. Ne oldu şimdi Devlet devletin başına Recebi getirdi. Devlet Bahçeli bey mi? çoktan vaz geçtik biz ondan. O da Menderes, Demirel, Kenan Evren, Turgut Özal gibi Amerikancı çıktı dün dündür bu gün bu gün diyerek daha düne kadar Biz Ülkücüleri kafa tasçı, hak yolunu bilmeyenler olarak topluma şikayet eden, Türk’ü, Atatürkün adını anmayan Amerikancı  birinin gölgesine sığınan bir liderden ne hayır gelirki. Rabbime şükürler olsun ki Hakkın rahmetine kavuşmuş olsada Başbuğumuz Alpaslan Türkeş daha hala içimizde yaşıyor. İşte böyle dostlarım. Ülkemizin Beka sorunu varmış diyerek mehmetciği savaşa sürenlere soruyorum. 2002 de iktidara geldiğinizde bu ülkenin Beka sorunu falan yoktu, hatta PKK terörü bile neredeyse bitmişti. İleri demokrasi diyerek size güvenenleri ne de güzel kandırdık diyerek avuçlarınızı ovuşturabilirsiniz şimdilerde. 15 senedir tek başına iktidar olan sizler bu güzel ülkemizi parçalanma noktasına kadar getirirken hiç mi utanmadınız? Amerikanın o zamanki planına eş başkan oldunuz, Fettullah gülen teröristine yoldaş oldunuz, Analar ağlamasın diyerek PKK terör örgütü ile masaya oturup pazarlıklar yürüttünüz. Seyyar mahkemeler kurdunuz. Bu gün PYD terör örgütü dediğiniz kimselere askeri yardım gönderebilmek için Barzani peşmergelerinin ülkemizden davul zurna ile geçmelerine izin verdiniz, PYD lideri Mursi yi Ankarada kırmızı halılar sererek karşıladınız. Esat’a önce dostum sonra hain dediniz. Barzaniyi Ankara da Devlet başkanı gibi ağırlayıp göndere bayrağını çektiniz. 15 yıldır hep yalan sölediniz. Söylediğiniz yalanı daha sonra inkar ettiniz. Tutturmuşunuz bir Osmanlı Devleti gidiyorsunuz. Cehalet paçanızdan akar bilir bilmez konuşursunuz Tarihten bir haber. Sizin ” Osmanlı ” dediğiniz devlet, resmî ad olarak hiçbir zaman ” Osmanlı Devleti’, Osmanlı İmparatorluğu” gibisinden içerisinde ” Osmanlı Devleti’ kelimesinin geçtiği bir isim kullanmamıştır; Devletin resmî ismi asırlar boyunca “Devlet-i Aliyye” yani Büyük Devlet olmuştur! önünü arkasını bilseniz bari. İmparatorluk isim olarak daima “Devlet-i Aliyye” terkibini kullanmıştır ama son zamanlarında nâdiren de olsa 1900 lerde terkibin sonuna ” Osmaniye kelimesi de ilâve edilmiş ve “Devlet-i Aliyye-i Osmaniye” hâlini almış ama resmî isimde bir değişiklik olmamıştır. Her zaman “Devlet-i Aliyye” olarak kalmıştır. Bütün dünya bu İmparatorluğa Türk İmparatorluğu demiştir. Türk miletini; vahabilik emevilik ile kandıramazsın. Bizler hakkı bilir hakkın neferi oluruz. Dönmeyiz özümüzden Türk doğduk Türk ölürüz varsa bir günahımız, hesabını Hak’ka veririz. Ne senin Diyanetin, Camilerinde kul hakkı yiyerek namaz kıldıran cami hocaların, Müftülerin, İmam hatip hocaların, İmanı yok sayanlar döndüremez bizi hak yolundan. İslamın beş şartı ile kandıramazlar bizi. Siz ki bu gün dost dediğinizi: bir zaman sonra arkadan vuranlardansınız… (Yüce Rabbim kimseyi size dost etmesin.

Bir bakın hele Malatyadan Hataya, Gazi Antepten Kahraman Maraşa Öyle bir deprem ki Yüce rabbim gösterdi gücünü bir kere daha. Deprem İnsan öldürmez  Ehil olmayan insan kılığındaki  hayvanların yaptığı,  buna izin verenlerin, Binaları öldürür İnsanları. İmandan yoksunlar her türlü  pisliği üretenlerdir bu günün mimarları.  Cumhurun Başı ne etsin bir başına. Etrafında yüzlerce  dalkavuk  üşüşmüşler  kargalar gibi garibanın  başına  ye yavrum ye. Gariban milletin parasıdır bu yedikleriniz Yedim sanarsın da bilmesin çıkar aheste aheste. Evet dostlar  Başka ne yazabilirdim’ki  14  Şubat Sevgililer gününde Binlerce sevgili kaybetmişken bir bilerini. Yinede sevgileri bitmeyen sevgililere selam olsun ve sevgililer gününüz kutlu olsun.         ( Asla görmezden gelmeyiniz biliniz’ki...! )  

Hiç bir suç cezasız kalmaz.

Saygılar ve sevgiler dostlar

Mehmet Tevfik Özkartal

Düzenleme;  14.Şubat 2023 Nürnberg

Google AdSense kodunuzu buraya girin.

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!